maja 07, 2018

Kochanym Rodzicom.Idealny prezent z okazji Dnia Mamy i Taty

Hejj!!

Zbliża się ważny dzień w życiu każdej Mamy. Ten jedyny dzień, w którym wyjątkowo okazujemy to jak bardzo ją kochamy. Mówimy tu oczywiście o Dniu Mamy. Niech w ten jeden wyjątkowy dzień w roku dostanie prezent, który będzie służył jej bardzo długo. Będzie oczywiście prezentem od serca.

                           


Dzień Mamy i Taty co roku jest dla mnie smutnym i wesołym dniem. Smutnym ponieważ moim Rodzicom już prezentu nie dam, ponieważ nie żyją. Wesołym ponieważ oboje z Markiem jesteśmy rodzicami i sami możemy ten dzień świętować.
Uwielbiam robić prezenty bez okazji moim Teściom, ponieważ są osobami pełnymi ciepła, sympatii i miłości. Co roku z różnych okazji staramy się, aby prezenty jakie od nas otrzymują były przydatne i funkcjonalne.

W tym roku moi Kochani Teściowie sprawili sobie wymarzoną nową kuchnię. Postanowiliśmy zakupić taki prezent, aby był w pewnym sensie  uzupełnieniem nowej kuchni.
Podarunek z okazji dnia Mamy i Taty będzie wspólny. Wybraliśmy karafkę i szklanki z wygrawerowanymi imionami zamówioną w My Gift Dna. Jest to fantastyczny osobisty prezent, który przyda się na różne okazje. Wysokiej jakości szklany zestaw oraz grawer odporny na zarysowania to to, co skłoniło mnie ku wyborze :) Ważna dla mnie była również pojemność zestawu. Karafka mieści aż 1000 ml napoju, zaś szklanki 300 ml.
Będzie to piękna pamiątka, dzięki której będą pamiętać z jakiej okazji ją dostali.
PS. Czas realizacji jest expresowy. Zestaw, gdzie robiony był personalizowany grawer wyjechał do mnie już następnego dnia :) Idealnie dla spóźnialskich!
Copyright © 2016 Mama i Syn Zgrany Team , Blogger