maja 31, 2018

Bipper i Edui. Propozycja dla Małego i Dużego. Czy warto?

Hejj!!

Lubicie gry, dzięki którym możecie korzystać z nich na wiele sposób? Są w pewnym sensie wielozadaniowe. Gry, które swoim zastosowaniem zainteresują dziecko na wiele sposobów, a przy tym rodzica. Dla młodszych elektroniczny czytnik kart na pewno będzie ogromnym zainteresowaniem, a jeżeli przy tym będzie można dowiedzieć się ciekawostek..... to zajmie dziecko na długi czas. 

                          Gry były, są i będą jedną z najlepszych rozrywek dla dzieci i dorosłych. Obecnie na rynku mamy mnóstwo produktów do wyboru. Warto jednak postawić również na takie dzięki którym dziecko fantastycznie spędzi czas,a przy tym coś w głowie zostanie :) Zobaczcie fantastyczne propozycje, które na pewno przypadną do gustu Waszym dzieciom.

                                     Bipper Mini

To aż 6  gier w jednym. Sprawdź wiedzę swoją, jak i dziecka, dowiedz się ciekawostek na różne tematy oraz .... ćwicz refleks. Wiek 12 +.
Bipper mini zawiera w sobie takie gry jak:
*quiz
* zakazane słowa, które są moim faworytem
* kalambury
* piosenka
* parodia
* jaka była odpowiedź

Zestaw zawiera:
* Elektroniczny przycisk Bipper, który odmierza czas
* Zestaw kart

Do wyboru mamy dwie możliwości grania. Bipper , czyli elektroniczny przycisk wybiera nam kategorię, z której mamy korzystać, lub możemy sami ustawić z czego chcemy korzystać. Na odpowiedź mamy 20 sekund, które odlicza przycisk.  Ze względu na to, że zestaw zawiera aż 6 gier możemy bawić się na różne sposoby, dzięki czemu opakowanie szybko nie pójdzie do szafy :)

                              Bipper Mini JuniorRóżnica pomiędzy Bipperem Mini, a Mini Junior jest niewielka. Bipper Mini Junior jest przeznaczony dla dzieci od lat 8. Zestaw zawiera aż 9 gier takich jak:
* Quiz
* Bitwa na słowa
* Piosenka
* Szukaj i znajdź
* Kalambury
* Słownik
* Dokończ Przysłowie
* Zagadki
* Prawda czy fałsz

Edui - Elektroniczny czytnik kart


W skład zestawu chodzi:
* Elektroniczny czytnik kart, który ma dwa poziomy głośności
* Pojemnik na karty
* Instrukcja
* Zestaw 40 kart

Obsługa czytnika jest bardzo prosta. Każda karta zawiera swój kod kreskowy. Po włożeniu jej kodem do czytnika zaczynamy zabawę. Na czytniku mamy głośnik oraz trzy guziczki. Po naciśnięciu danego guziczka możemy się dowiedzieć z danej karty podstawowych informacji, ciekawostek oraz otrzymamy krótkie zadanie.
Obecnie są trzy rodzaje edui:
* Zwierzęta
* Alfabet
* Przedszkole

Zapraszam również do obejrzenia filmiku, na którym dokładnie przedstawiam wszystkie pokazane tu produkty :)

                                                      
Copyright © 2016 Rodzicielstwo, Podróże, Sport , Blogger