sobota, 20 grudnia 2014

4 Pomysły na prezenty

                        

Chciałabym przestawić kilka fajnych książek oraz puzzle. Może akurat komuś się spodoba :)

1. Książka "Hektor" Steve Barnes od Wydawnictwo

Książka opowiada historię hipopotama Hektora. Jego wygląd poprzez czarno - białe paski jest powodem kpin przez innych członków stada. Przypadkowe spotkanie otwiera oczy Hektora na prawdziwą przyjaźń zaczyna on doceniać cechy swojego charakteru. W momencie, gdy niebezpieczne okoliczności wystawiają go na próbę pokazuje on jaką wielką siłę ma dobroć.
Ciekawa opowieść, przeplatana ciekawymi ilustracjami podkreśla jaką dużą wartość ma czynienie dobra.                                    

2. Książeczka, kolorowanka i audio book " Chory Kotek" od Festina Lente

Wierszyka o chorym koteczku chyba nie muszę cytować. Myślę, że wszyscy znają. Wersy wierszyka na stronie przedstawiane są ilustracjami do kolorowania przez dzieci. Ściągnąć można również aplikację i ściągnąć audio booka.
 

3. Książka "Albert i potwór" Gunilla Bergstrom od Czas Dzieci

Albert będąc na podwórku uderzył młodszego chłopca. Od tej pory Albert nie może ani spać, ani się bawić ponieważ pod jego łóżkiem zamieszkał potwór. Albert musi wymyśleć co zrobić, aby się go pozbyć. Książeczka również przeplatana jest ciekawymi ilustracjami.

 

 
4. Puzzle piankowe od Mały Geniusz

Ogromne puzzle piankowe, które sprawią dużo radości nie tylko dzieciom, a całej rodzinie. Ułożyć z nich można matę do tańca, leżenia, jak i również ogromne budowle. Zabawa zajmie na pewno dużo czasu. Ciekawe jest to, że można wymyśleć nieskończenie wiele zabaw dzięki takim puzzlom.