czwartek, 18 września 2014

Bye Bra - niewidzialny biustonosz

                                           

          Na swoim ślubie chciałam wyglądać jak księżniczka. Wszystko było dobrane do mojej wymarzonej sukni. Jedynym problemem było ułożenie w niej biustu. Postanowiłam użyć plastrów do biustu firmy ByeBra. Plastry podniosły biust i idealnie przylegały. Ja dodatkowo założyłam jeszcze biustonosz. Plastry trzymały się całą noc, więc myślałam już tylko o przebiegu wesela.

                                             

Kilka słów od producenta:

* Plastry ByeBra sprawiają, że piersi - niezależnie od ich naturalnej kondycji - wyglądają kształtnie i jędrnie. Liftery ByeBra zalecane są szczególnie kobietom, które z racji planowanej kreacji chcą poprawić wizualnie kształt biustu. Specjalna technologia materiału sprawia, że skutecznie zastępują one biustonosz, dając efekt uniesionych piersi. Naklejki ByeBra stanowią doskonały duet z sukienkami odsłaniającymi plecy lub przylegającymi do ciała koszulkami. Świetnie prezentują się także pod strojem kąpielowym.
Taśma ByeBra jest utworzona z trzech cienkich warstw folii. Jej optymalna konstrukcja pozwala na natychmiastowe użycie. Wystarczy kilka sekund, aby podnieść biust do góry lub zniwelować naturalną asymetrię piersi. Użycie plastrów ByeBra gwarantuje rezultat zbliżony do efektu otrzymywanego po operacji plastycznej, jednak w tym przypadku odbywa się to bez ingerencji skalpela. ByeBra to szybki, wizualny efekt, bez kosztownej operacji i bolesnych blizn.
 
Taśma ByeBra została utworzona przez renomowaną firmę 3M, będącą liderem w swojej branży. Lifter ByeBra wykonany jest z hipoalergicznego materiału, produkt przeszedł pozytywne testy dermatologiczne.

Moje opakowanie A-C zawiera:

*  4 pary plastrów
*  8 nakładek