środa, 26 lutego 2014

Salon Zabaw dla DzieciWspaniała alternatywa dla brzydkiej pogody, by dnia nie marnować w domu z hasłem "Nudzę się".
Chodzimy tam fakt dla zabawy, ale przede wszystkim z racji, że Kuba nie uczęszcza do żłobka ani przedszkola dla kontaktu z dziećmi. W miejscach dla dzieci najwięcej Kubuś może poznać swoich rówieśników. Dlaczego Małpi Gaj? przede wszystkim jest po drugiej stronie ulicy. W trakcie nie pogody bądź nudy 3 minuty i mamy zabawe. Kuba go uwielbia, ale nie sam uwielbia ze mną. Nie jestem typem rodzica, który przyjdzie do salonu kupi kawę i mówi " idź się tam baw masz godzinę". Dziecko potrzebuje, aby mu pokazać jak może się bawić, aby było bezpiecznie i fajnie. Największą radość sprawia mu, gdy mama razem z nim zjeżdża na zjeżdżalni, turla się w kulkach. Przyznam, że sama uwielbiam chodzić po rurach i się tam bawić, a najbardziej z Kubusiem. Widzę ile radości sprawia mu zabawa ze mną, ale staram się aby również bawił się z równieśnikami. May tam już swoje stałe zabawy.
Chodzimy tam regularnie raz - 2 razy w tygodniu. Widzę jakie postępy w zabawie zrobiło moje dziecko. Jestem z niego bardzo dumna :) Nie uważam, tego za marnowanie pieniędzy, bo takie salony rozwijają wyobraźnie, a do tego nieraz mają fajne imprezy. Jeżeli ma ktoś ochotę wybrać się z nami zapraszam. :)

PS. Będąc w Gdańsku wręcz należy pójść na ok 2 h do LOOPY'S WORLD rodzinne centrum zabaw o powierzchni 3 tyś m2.  Zabawa dla każdego w każdym wieku !  

Życzymy wszystkim tłuściutkiego czwartku, a my do roboty aktywnie robić faworki:)